Saadet Özen tarafından dilimize kazandırılan Paulo Coelho Elif kitabını pdf ile indirebilirsiniz. Bu kitap Portekizce’den çevrilmiştir. Kalın bir roman olmasına karşın sürükleyici bir anlatıma sahiptir. Bu nedenle bir an olsun sıkılmayacaksınız. Çünkü kendinizi hikayenin bir parçası gibi hissetmeniz muhtemeldir. Paulo Coelho Elif E-Kitap İndir ve Oku seçeneklerimizi sizler için yeniden derledik. Eminiz ki bu kitabı çok ama çok seveceksiniz. Keyifli okumalar dileriz.
Not: Bu kitabı sitemiz üzerinden pdf indir, e kitap indir ve epub indir linkleriyle temin edebilirsiniz. Keyifli ve iyi okumalar dileriz.

Kitap Tanıtımı

“Hilal’e isminin anlamını sordu; Türkçede ayın ilk günlerinde aldığı yay biçimi demektir. Ülkemin bayrağında da vardır hilal…”Elif’in başkahramanı dünyaca meşhur yazar Paulo Coelho, bir süredir bilgelik yolunda gelişmesinin durduğunu hissetmektedir. Belki de yapması gereken tek şey, esrarengiz ustası J.nin tavsiyesine uyup, “Gönlünün onu çektiği yere,” gitmektir…Rastlantılar Coelho’yu Rusya’ya savurur. 9288 kilometrelik yolu, bu uçsuz bucaksız ülkeyi, baştan sona trenle kat etmeye karar verir. Daha ilk durağından itibaren manevi bir arayışa dönüşen bu yolculukta ona üç kişi eşlik eder: Bir Tao ustası, Rus yayıncısı ve en ilginci, yetenekli bir keman virtüözü olan, sıra dışı genç bir Türk kadını; Hilal…Coelho, son romanı Elif’le, bir kez daha hayatı güzelleştiren hazineleri ve mucizeleri kutluyor. Zamanın, mekânın, yaşadığımız başka hayatların dışında bir yerde, katıksız “aşk”ın peşinde, ruhun upuzun yolunu kat ediyor.Ama bu kez, bizlere çok tanıdık gelen duraklardan geçerek…“Coelho’nun kitapları, milyonların hayatına büyü katıyor.”London Times