Gündemden düşmeyen bir kitap… Margaret Atwood Damızlık Kızın Öyküsü Pdf İndir seçeneklerini dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Bu zamana kadar kadın hakkında pek çok şey yazıldı, çizildi. Kadın olmak, kadın yaşamı… Çok daha fazlasını bu romanda bulabileceksiniz. Çünkü bu eser her bir sayfasında ruhunuza dokunacak… Aynı zamanda yazarın dilinden de fazlasıyla etkileneceğinizden eminiz. Margaret Atwood Damızlık Kızın Öyküsü E-Kitap İndir sizlerle…
Not: Uzun süredir beklenen romanlar arasında yer alan bu eser eminiz ki sizleri de büyüleyecek. Pdf İndir, E-Kitap İndir ve EPub İndir ve Oku seçeneklerimizle incelediğiniz bu kitabı online kütüphanelerinize kazandırabileceğinizi lütfen unutmayınız.

Kitap Pdf Tanıtımı

“Biz iki bacaklı rahimleriz, hepsi bu.” Kadın, “bunaltıcı düşlerden uyandığı” bir sabah, hiçliğe dönüşmüş olarak buldu kendini. Artık bir adı yoktu, düşüncesi, benliği, arzusu yoktu ama bir rahmi vardı. Yaşamını kolonilere sürülmeden, öldürülmeden, Damızlık Kız olarak sürdürmesini sağlayan rahmi. Artık âşık olmayacaktı, sevmeyecekti, onaylanmış bir dilin ötesine geçmeyecekti. Duvarlara asılmış sıra sıra cesetler, tek gerçeğin savaş ve üreme olduğunu hatırlatıyordu. Özgürlük hatırlanmayacak kadar uzaktaydı… Margaret Atwood’un başyapıt niteliğindeki feminist distopyası Damızlık Kızın Öyküsü, bütün distopyalar gibi geleceğe dair bir paranoyayı değil, içinde yaşadığımız gerçeğin ta kendisini dile getiriyor. Erkek egemen muhafazakâr bir rejimin üremeyle sınırlandırdığı, mahrem örtülerin  ardına gizlediği kadın bedenleriyle bize aşina gelen bir gerçeğin. Anlatılan bizim hikâyemizdir!