Bugün sizlere Kral Şakir Tek Kişilik Dev orkestra kitabını e-kitap indir ve pdf indir formatlarını sunuyoruz. Kral Şakir hepimizin ekranlardan aşina olduğu çizgi filmlerini severek izlediğimiz bir karakterdir. Bu kez de Kral Şakir’in maceralarına düşünsel olarak tanık olacağız. Kral Şakir’i ailesini ve arkadaşlarını tanıyıp yaşadıkları olaylarla gülüp eğleneceğiz.
Kral Şakir Tek Kişilik Dev Orkestra eserini çocuklarınızın severek okuyacağınıza eminiz. Onları mutlu etmek için Kral Şakir Tek Kişilik Dev Orkestra pdf indir seçeneğinden kitaba ulaşmanızı öneririz. Keyifli okumalar.

PDF Kitap Tanıtımı

Selam arkadaşlar, ben Şakir.Hepinizin bildiği şekilde nam-ı diğer Kral Şakir.Dışarıdan bakıldığında normal bir aile gibi görünsek de bizim evde her gün ayrı bir olay yaşanır. Aslan babam Remzi, kardeşim Canan, yemek âşığı Fil Necati ile birlikte maceradan maceraya koşarız.Çılgın ve bir o kadar komik ailemle tanışacağınız için mutluyum ama şimdi biraz acelem var. Sebzelerle hamburgerler arasında kavga çıkmış; hamburgerler bir sıfır galip, olaya müdahale etmem lazım. Görüşürüz…