Gabriel Garcia Marquez Kolera Günlerinde Aşk Pdf İndir ve Oku linkimizi dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Yazarın ustalığı ile harmanlanmış olan bu kitap, enfes bir öykü ile okurlarını mest edecek özelliklere sahiptir. Romanın en temel ve en önemli özelliği yazarın hikayesini anlatırken şiirsel bir dil kullanmıştır. Kitabın tamamı 396 sayfadan oluşmaktadır. Dünya edebiyatının klasikleri arasında yer alan bir kitaptır. Gabriel Garcia Marquez Kolera Günlerinde Aşk E-Kitap İndir ve EPub İndir seçeneklerimiz sizlerle…
Not: Uzun süredir beklenen romanlar arasında yer alan bu eser eminiz ki sizleri de büyüleyecek. Pdf İndir, E-Kitap İndir ve EPub İndir ve Oku seçeneklerimizle incelediğiniz bu kitabı online kütüphanelerinize kazandırabileceğinizi lütfen unutmayınız.

Pdf Tanıtımı

Kolera Günlerinde Aşk, bırakılmış bir sevgilinin, yeniyetmelik yıllarından başlayarak yaşlılığın alacakaranlığına dek süren yarım yüzyıllık aşkının öyküsü. Gabriel Garcia Marquez’in, ustalığı, bu öyküyü bir destana dönüştürüyor: aşkın, deli-akıllı, yabanıl-evcil, tensel, romantik tüm biçimlerinin pastoral bir şiirin büyüsüne büründüğü bir destan. On dokuzuncu yüzyılın yirminci yüzyıla dönüştüğü bir zaman dilimini kapsayan bu bitmeyen aşkın gerisinde, çağdaşlaşma çabası içindeki bir toplumun çeşitli yönlerini, özellikle taşra kentsoyluluğunun saçmalıklarını ince bir alayla eleştiriyor yazar. Roman boyunca, aşk acılarının lirik rüzgârlarının esintileri arasında, Gabriel Garcia Marquez’in, insancıl mizahı, sürekli olarak duyuruyor kendini. Bu nitelikleriyle, Kolera Günlerinde Aşk, Gabriel Garcia Marquez’in başyapıtı sayılan Yüzyıllık Yalnızlık’ın yanında tartışılmaz bir biçimde yerini alıyor.