Büyük ödüller toplayan Craig Silvey Tanrı’nın Unutulan Çocukları yapıtını pdf indir ve ekitap indir seçeneklerimizle kesinlikle okumalısınız. Çünkü bu roman size hayata dair çok önemli şeyler kazandıracak ve içinizdeki gerçeklik algısını tamamen başka yöne çekecek. Yazar kısa bir zaman diliminde en çok okunanlar arasında yerini alarak edebi anlamdaki başarısını bizlere bir kez daha kanıtlamıştır. Kitabın ana karakterlerinden tutunda, içerisindeki sanatsal anlatımlara kadar pek çok şey içinize işleyecek. Craig Silvey Tanrı’nın Unutulan Çocukları EPub İndir seçeneklerimiz siz değerli ziyaretçilerimizle…
Not: Sürekli güncellenen içeriklerle www.ekitapindirsek.com sitemizde, değerli eserlerin pdf indir, ekitap indir ve epub indir linklerini bulabilirsiniz.

Pdf Tanıtımı

Uzak bir ülkenin yazarı olan Craig Silvey’in çok sayıda ödül alan romanı Türk okuyucularıyla buluşuyor. Yayımlandığında Avustralya’da yoğun bir ilgiyle karşılaşan yazar, başarılı en genç yazarlar listesinde yer almayı başarmış bir isim.“Pencereme gelmişti.Nedenini bilmiyorum ama gelmişti işte.Belki başı dertteydi.Belki de gidecek başka yeri yoktu…”Sıcak bir yaz gecesi beklenmeyen bir misafirin penceresini tıklatmasıyla Charlie’nin sıradan hayatı tamamen değişir.Çünkü toplum dışına itilmiş tuhaf misafirin kimseye söylemediği bir sırrı vardır.Yaşamları, hayata bakışları ve imkânlarıyla birbirinin zıttı gibi görünen bu iki çocuk toplumun duyarsızlıklarına, önyargılarına, bağnazlıklarına karşı duran büyük bir dostluğun da başkahramanlarıdır. Bu küçük bedenler için hayat bir daha eskisi gibi olmayacaktır.Okuruna önemli sorular soran, genç-yetişkin herkesin tanışması gereken, güçlü bir roman. Çocukluğun saf masumiyetine sımsıkı sarılan bu kahramanlar kimseyi hayal kırıklığına uğratmayacak!Tanrı’nın Unutulmaz Çocukları’nın Aldığı Ödüller:Batı Avustralya Prömiyer Ödülü,2010 (J. M. Coetzee ile paylaşmıştır)Avustralya Yayın Sektörü Ödülü,Yılın Kitabı, 2010Avustralya Yayın Sektörü Ödülü,Yılın Edebiyat Romanı, 2010Avustralya Yayıncılar Ödülü,2010Avustralya Bağımsız Yayıncılar Ödülü,Yılın Kitabı, 2009Avustralya Bağımsız Yayıncılar Ödülü,Yılın Kurgu Edebiyatı, 2009“Ustalıkla işlenmiş, okunmasının üzerinden yıllar geçse de hatırlanacak bir roman. Bülbülü Öldürmek romanına selam eden Silvey, dokunaklı bir dille sıradan yüzlerin ardına gizlenmiş birbirinden ilginç sırları keşfediyor.”Marie Claire UK“Bu romanda ırkçılık, adaletsizlik, arkadaşlık ve ilk aşkın duyarlılığı bir arada sunuluyor; tıpkı dünyada iyi ve kötünün birlikte yer alması gibi.”Sydney Writers’ Festival“İki çocuk kahramanının gözünden esprili, dramatik, gizemli ve biraz da gerilimli ilerleyen bu roman, okuyucuları saklı kalmış bir yaşamın kapısını aralamaya çağırıyor.”Readings“Bu romanda mutlu gibi görünen aileler, toplumun dışladığı ötekiler, önyargılar, dokunaklı yaşam hikâyeleri, başka dünyalara duyulan özlemler ve masum yıllar var… Ve tüm bunlar içimizdeki öldürmediğimiz çocuğun seslenişleri.”Daily MailHayat bir piyangodur:Şanslı olan kazanır, şansızlar ise Tanrı’nın Unutulan Çocukları’dır.