Becca Fitzpatrick Final Pdf İndir linkimizi kullanmadan önce bilmenizi isteriz ki bu kitap serinin son eseridir. Okurken pür dikkat okumanız gerekmektedir. Çünkü bundan önceki 3 kitapta anlatılan hikaye ile sona ulaşmak için parçaları kendi kafanızda birleştirmeniz gerekecek. Romanın Hush Hush serisine ait bir yapıttır. Okurken gerilimin en uç noktasına doğru etkileyici bir yolculuğa çıkacaksınız. Becca Fitzpatrick Final E-Kitap İndir ve Oku seçeneklerimizi dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.
Not: Bu kitabı sitemiz üzerinden pdf indir, e kitap indir ve epub indir linkleriyle temin edebilirsiniz. Keyifli ve iyi okumalar dileriz.

Kiap Tanıtımı

Hush Hush Serisi 4. KitabıHush, Hush serisinin bu nefes kesici Final’inde kader ağlarını örüyor.Nora ve Patch tüm sorunların geride kaldığını düşünmektedir ve genç kız, kovulmuş meleğe karşı hissettiği sevgiden her zamankinden daha emindir. Kovulmuş melek olsun ya da olmasın hayatının aşkı odur. Kökenleri ve kaderleri, birbirlerine düşman olmalarını gerektirse de Nora, Patch’e sırtını dönmeyecektir fakat ikisi de son bir tehlikeyle yüzleşmek için güçlerini toplamalıdır. Hank ölmüştür ve istemeden de olsa Nefilim ırkının lideri olan Nora onun başlattığı işi bitirmek zorundadır. Bu da kovulmuş melekleri, yani Patch’i yok etmesi gerekeceği anlamına gelmektedir. Böyle bir şeyin olmasına asla izin vermeyeceğinden, Patch’le birlikte bir plan yapar. Amaçları savaşı daha başlamadan bitirmektir.Fakat bazen en iyi hesaplanan planlar bile ters gidebilmektedir. Nora yeni görevine alışmaya çalışırken hiç beklemediği bir şekilde, bağımlılık yapıcı bir güce kapılmaktan kendini alıkoyamaz.Savaş hatları çizilirken Nora ve Patch hangi tarafta yer alacaktır? Aralarındaki farklılıklarla yüzleşirken bunları ya görmezden gelecek ya da uğruna savaştıkları sevginin yok olmasına sebep olacaklardır. Nihayetinde aşkın bile üstesinden gelemeyeceği engeller yok mudur?