Unutulmayacak enfes bir roman… Amin Maalouf Doğu’dan Uzakta Pdf İndir linkini dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Bu eser uzun süredir yazarın fanları tarafından beklenmekteydi. Bu nedenle yayımlandığı günden bu yana çok büyük bir popülerlik yakaladığını söylemek mümkündür. Eserin dili akıcıdır. Konu ise oldukça sürükleyicidir. Kısacası okurken asla sıkılmayacağınız bir kitap olacağı konusunda sizleri temine edebiliriz. Amin Maalouf Doğu’dan Uzakta E-Kitap İndir ve EPub İndir seçeneklerimiz sizlerle…
Not: Uzun süredir beklenen romanlar arasında yer alan bu eser eminiz ki sizleri de büyüleyecek. Pdf İndir, E-Kitap İndir ve EPub İndir ve Oku seçeneklerimizle incelediğiniz bu kitabı online kütüphanelerinize kazandırabileceğinizi lütfen unutmayınız.

Pdf Tanıtımı

Geçmiş… bıraktığın yerde mi hâlâ?Amin Maalouf’tan unutulmayacak bir “eve dönüş” romanıAmin Maalouf’un merakla beklenen yeni romanı Doğu’dan Uzakta, kaderin ve tarihin acımasızlığında terk ettikleri yurtlarına dönen bir grup arkadaşın hikâyesini anlatıyor.Doğu’dan Uzakta, bir yüzleşmenin romanı: Gençliklerinin en güzel dönemlerini bir arada geçiren, ülkelerinde patlak veren iç savaştan sonra farklı yerlere dağılan ve yıllar sonra, eski arkadaşlarından birinin cenazesi için tekrar ülkelerine dönen bir grup arkadaş… Açıkça belirtilmese de Lübnan İç Savaşı’nın getirdiği yıkımlara ve Ortadoğu coğrafyasının kültürel, tarihsel ve toplumsal sorunlarına dair çok çarpıcı gözlemlere de yer veren Doğu’dan Uzakta’da Maalouf, yine en iyi bildiği şeyi yapıyor: Doğu’yu anlatıyor.“Yenikler her zaman kendilerini masum kurbanlar olarak göstermek eğilimindedirler. Ama bu gerçeğe tam uymaz, hiç de masum değildirler. Yenildikleri için suçludurlar. Kendi halklarına, kendi medeniyetlerine karşı suçludurlar. Sadece yöneticilerden değil, benden, senden, hepimizden bahsediyorum. Bugün tarihin mağluplarıysak, hem kendi gözümüzde hem de tüm dünyanın gözünde aşağılanmış durumdaysak, bu sadece başkalarının değil, öncelikle bizim suçumuzdur.”