Dünyanın en acılı yönlerini dile getiren Tezer Özlü Yeryüzüne Dayanabilmek İçin eserini pdf indir alternatiflerimizle okumalısınız. Bu eserde gerçekler kadar duygular da bir hayli ön plandadır. Yaşamın egemen olduğu bir toplumda insan kendi benliğini nasıl gösterebilir ? Yoksa yaşam bizleri egemenliği altına mı aldı ? Bu ve bunun gibi daha pek çok soruya yanıt bulmanızı sağlayacak olan Tezer Özlü Yeryüzüne Dayanabilmek İçin eserini ekitap ve e pub olarakta indirebilirsiniz. Keyifli okumalar diliyoruz.
Not: Sitemizde bulunan kitaplar internet üzerinden toplanmıştır. Bu nedenle pdf indir, ekitap indir, epub indir ve oku seçeneklerimizin kaldırılmasını istiyorsanız bizlerle iletişime geçmeyi unutmayınız.

Kitap Tanıtımı

Neden yazılır? Dünya acılı olduğu için yazılır. Duygular taştığı için yazılır. İnsanın kendi zavallılığından sıyrılması çok güç bir işlemdir. Ama insan bir kez bu zavallılıktan sıyrılmayagörsün, o zaman yaşamı kendi egemenliği altına alabilir. İşte böylesi bir egemenliği bir iki kişiye daha anlatmak için yazı yazılır. (Ya da kendi kendine kanıtlamak için). Çünkü, insanın kişisel özgürlüğü, kendi dünyasına egemen olmasıyla başlar.Tezer Özlü’nün yurtdışındayken Türkiye’deki dergilere yazdığı, dünya edebiyatıyla, sinema ve tiyatroyla kurduğu ilişkiyi kendi edebiyatı içinden yorumladığı yazılardan oluşan Yeryüzüne Dayanabilmek İçin, yazarın iç dünyasını takip eden tutkun okurlar için yeni bir ışık sağlıyor. Çocukluğun Soğuk Geceleri ve Yaşamın Ucuna Yolculuk’un yazarından yine yaşamla ve ölümle hesaplaşan yazılar…