Uluslararası Bestseller Ödülü’nün sahibi Stieg Larsson Ateşle Oynayan Kız eserini pdf veya e kitap indir butonlarımıza tıklayarak kütüphanelerinize kazandırabilirsiniz. Eser aslına bakıldığı zaman çarpıcı konusundan daha çok yazarın edebi başarısı ile büyük bir sükse yaratmıştır. Fakat temanın da çok ama çok ilgi çekici olduğu inkar edilemez. Okurken tüyleriniz diken diken olacak. Çünkü içerisinde her aşka, hem acı gerçeklere sıkça yeri verilmiştir. Keyifli bir zaman dilimi geçirmeniz dileğiyle… İyi okumalar dileriz.
Not: Birbirinden güzel romanları pdf ve e kitap indir seçeneklerinden faydalanarak okuyabilirsiniz. Okumak istediğiniz yapıtlara ulaşamıyorsanız, bizimle iletişime geçiniz. Aynı zamanda sizler için ek seçeneklerimiz olan epub indir linkini de kullanabileceğinizi lütfen unutmayınız.

Kitap Tanıtımı

“Eğer hâlâ Ejderha Dövmeli Kız’ı okumadıysanız, bu övgüyü okumayı bırakın ve bir tane alıp okumaya başlayın…Eğer Ejderha Dövmeli Kız’ı okumayı bitirdiyseniz, o zaman hiçbir şey ikincisini almaktan sizi alıkoyamaz.”-ERICA MARCUS“İlkinden daha etkileyici ve daha şaşırtıcı… Bu roman okurları esir edecek.”-SUNDAY TIMES“Ateşle Oynayan Kız az bulunan bir şey… serinin ilk kitabından daha iyi olan bir roman…”-LOUISE FRANCE, OBSERVER“Etkileyici, bu kitap için sabahlamaya değer.”-ENTERTAINMENT WEEKLY“Etkileyici bir iş… Tırnak yedirten bir cinayet ve sırlar.”-PEOPLE“Bu kitabı bitirene kadar uyumayı unutacaksınız.”-DALLAS MORNING NEWS“Zekice… Beni esir etti ve gözümü kırpmadan okudum.”-ALAN CHEUSE, SAN FRANCISCO CHRONICLE“Kurgunun ölümsüzlüğüne hoş geldin, Lisbeth Salander!”-MARIO VARGAS LLOSA, EL PAlS“Dünyanın en başarılı suç romanı yazarı olarak memnuniyetle Larsson’u gösterebilirim.”SLATE