Okudukça büyüleneceğiniz Stephen King Cep yapıtını pdf indir ve oku yöntemleriyle kütüphanelerinize kazandırabilirsiniz. Bu eser sizlerin de tahmin edeceği gibi gerilim tarzında yazılmış bir kitaptır. Ancak hikayenin içerisinde zaman zaman korku unsurlarının da bulunduğunu göreceksiniz. Bu da ne olursa olsun yazarın tarzından ödün vermediğinin göstergesidir. Umarız keyifli bir zaman dilimi geçirirsiniz. Eminiz ki bu kitabı çok ama çok seveceksiniz.
Not: Farklı kategorilerdeki kitaplarımızı da inceleyebilirsiniz. www.ekitapindirsek.com olarak pdf indir, e kitap indir ve e pub indir fırsatlarını sizlere sunmaktan mutluyuz. Herhangi bir sorun ile karşı karşıya gelirseniz bizleri bilgilendirmeyi lütfen unutmayınız.

Kitap Yazısı

Ekim ayının sıradan bir günüydü. Her şey olağan akışında devam ediyordu. Boston’da Boylston Caddesi’nde sevinçten adeta uçarcasına yürüyen Clayton Riddell içinse hayat, çok daha mutlu ve umut vericiydi. İyi bir çizgi roman anlaşması yapmış, geleceğin umut dolu kapıları artık önünde açılmaya başlamıştı. Ancak her şey bir anda olup bitti. Tahribatın nedeni, herkesin cep telefonlarından yayılan ve sonradan Frekans adıyla anılacak olan sinyaldi. Clay ve bu faciadan kıl payı kurtulan birkaç kişi, kendilerini medeniyetin zifiri karanlık çağında, etraflarını saran kaos ve inanılmaz bir katliamın içinde buldular. Frekans yüzünden insanlar akıldan yoksun bir sürüye dönüştü ve onlar için evrim başladı…