İçimizde bir yerlere derinden dokunan Sergio F. Bambaren Yunus Bir Hayalperestin Öyküsü yapıtını pdf indir formatımızda okuyabilirsiniz. Deniz eminiz ki herkese huzur veren bir şeydir. Sonsuz mavilik, sonsuz düşler ve sonsuz bir sevda… Oldukça sade anlatıma sahip olan bu hikaye içinizi kıpırdatacak. Kitap tür olarak romantik eserler arasında yer almaktadır. Herhangi bir yaş gurubuna değil, genel bir kitleye hitap etmektedir. Okuduğunuza asla pişman olmayacaksınız. Sergio F. Bambaren Yunus Bir Hayalperestin Öyküsü eserini E-kitap ve EPub ile de indirebilirsiniz.
Not: www.ekitapindirsek.com sitesinde yer alan bu kitabın pdf indir, ekitap indir ve epub indir seçeneklerini dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Telife tabi olan yapıtları bizlere bildirmeyi unutmayınız. Bildirimden sonra 3 iş günü içerisinde telife tabi olan eserler sitemizden kaldırılacaktır. İyi okumalar dileriz.

Kitap Pdf Tanıtımı

“Yunus, içimizdeki hayalperesti uyandıran harika bir kitap. Küçük Prens gibi yalın bir dille yazılmış, ancak her yaştan insanı büyüleyecek güçlü ve esin veren bir mesaj içeriyor.”– Louise L. HayYaşam yolculuğunda, kaderimizi belirleyen kalbimizin arzusudur. Hedeflerimize ulaşmak için yalnızca harekete geçmekle kalmayıp hayal de kurmalı, yalnızca plan yapmakla kalmayıp bunların gerçekleşeceğine de inanmalıyız.Yunus, cesaretin, kendi sınırlarımıza ve korkularımıza karşı verdiğimiz mücadelenin öyküsüdür. Bize yaşamda gözümüzün görebildiğinden fazlasının, yalnızca kendi kurallarımıza uymakla keşfedebileceğimiz şeylerin olduğunu anımsatır. Bu, bu dünyadaki sihri, çok sık unuttuğumuz sihri ortaya çıkaran bir umut öyküsüdür.Öyleyse hayallerinizin peşinden gidin. İçinizdeki sesi dinleyin ve Yunus Daniel’ın sizi tüm zamanların en büyülü yolculuğuna –kendi kaderinizi gerçekleştirme arayışına çıkarmasına izin verin.Hem gençler hem de yetişkinler için çok güzel bir öykü!