Başarılı romanlardan biri olarak bilinen Selahattin Demirtaş Seher kitabını pdf indir linkleriyle okuyabilir, aynı zamanda e kitap indir ve e pub oku seçeneklerimizle de değerlendirebilirsiniz. Bu roman anlatım ve akıcılık açısından çok harikadır. Yazar mahkum olduğun günlerdeki duygu ve düşüncelerini dile getirmiştir. Bu nedenle bir nebze de olsa içerisinde duygusallık barındırılmaktadır. Kitabı okuduktan sonra fikirlerinizi bizlere iletmeyi lütfen unutmayınız.
Not: Farklı kategorilerdeki kitaplarımızı da inceleyebilirsiniz. www.ekitapindirsek.com olarak pdf indir, e kitap indir ve e pub indir fırsatlarını sizlere sunmaktan mutluyuz. Herhangi bir sorun ile karşı karşıya gelirseniz bizleri bilgilendirmeyi lütfen unutmayınız.

Kitap Tanıtım

Seher’deki hikâyeler, heveskâr işi değil insana ve yaşama duyulan derin sevginin ince bir mizahla harmanladığı has yazar işi metinler. Karşımızda, tutsaklık günlerinde vakit doldurmak için yazan biri değil, bugüne kadar ortaya çıkmamış, okura ulaşmamış bir edebiyatçı var. Demirtaş’ın hikâyelerini okuyunca, keşke halkına, ülkesine, dünyaya karşı duyduğu sorumluluk ağır basmasaydı da yazar olsaydı diye hayıflandım. Sonra, edebiyat-sanat damarımın bencilliğinden utandım: o zaman, edebiyat bir yazar kazanacak ama Türkiye Demirtaş kalibresinde bir siyasetçiden, geleceğin önemli bir liderinden, barış ve özgürlük umudundan yoksun kalacaktı. Oya Baydar Siyaset ve sanat disiplinleri birbirine benzemez. Siyaset; doğru zamanda siyasi açıdan doğru olanı söylemek ve gerçek düşünceleri saklamak ilkesine sahipken, sanatçı deyim yerindeyse yüreğini kazıyarak en gizli duygularını, en büyük kitleyle paylaşmaya koşullanmıştır.  Bu açıdan Selahattin Demirtaş’ın değerli öykülerini özel bir yere koymamız gerekir diye düşünüyorum. Acılar karşısında duyarlı bir yüreğin çığlığını yansıtan bu öyküler, siyasetten çok daha derin bir insani damara dokunuyor.Kitabın özenli ve akıcı bir Türkçeyle yazılmış olması, hem estetik hem de toplumsal açıdan ayrıca övgüye değer. Bu ülkedeki herkesi birleştirecek olan ortak payda sanatın büyülü yaratıcılığında gizli. Çünkü sanat, vicdanın dilidir. Selahattin Demirtaş da bu dili konuşuyor. Zülfü Livaneli