Klasikler arasında yer alan Paulo Coelho Aldatmak kitabı pdf indir seçenekleriyle okurların beğenisine sunulmuştur. Roman tema olarak her zaman olduğu gibi bir Coelho klasiği olmayı başarıyor. Eserde ben dili sıkça kullanıldığı için okur hikayeye daha kolay adapte olabilmektedir. Yaşamak ve yaşamanın anlamının sevmekten geçtiğini ele alan roman duru anlatımıyla sizleri de derinden etkileyecektir. Bu nedenle bir an önce Paulo Coelho Aldatmak eserini ekitap indir ve epub indir linkleriyle okumanızı öneriyoruz.
Not: Sürekli güncellenen içeriklerle www.ekitapindirsek.com sitemizde, değerli eserlerin pdf indir, ekitap indir ve epub indir linklerini bulabilirsiniz.

Pdf Tanıtımı

“… yaşadığım sokak, sokak lambaları, şu an içinde bulunduğum ev, salondaki mobilyalar, bir gün hepsi ortadan kaybolacak… tıpkı bedenim gibi. Ama bir şey var ki kâinatın ruhunda iz bırakacak: sevgim.Linda ayrıcalıklı bir yaşama sahip olduğunun bilincinde.Yine de her sabah yeni bir güne açtığı gözlerini hemen kapayası geliyor.Arkadaşları ilaç kullanmasını öneriyor.Oysa Linda’nın istediği hissizleşmek değil, yaşadığını hissetmek…Çünkü yaşamak sevmektir.Paulo Coelho Aldatmak’ta diğer kitaplarından farklı olarak kışkırtıcı, tene dokunan ve tutku dolu bir hikâyeyle çıkıyor okurun karşısına. Her şeyin mümkünmüş gibi sunulduğu bir dünyada, imkânsız aşkın izini sürüyor. Ruhun kuytularında kaybolmaya çekinmeden… Ne de olsa bazen kim olduğumuzu bulmamız için kendimizi kaybetmemiz gerekir.”