Edebiyatımızın en önemli eserlerinden biri olarak bilinen Mustafa Kutlu Tarla Kuşunun Sesi yapıtını pdf indir ve e kitap indir linklerimizle temin edebilirsiniz. Bu hikayeyi diğer romanlardan ayıran en önemli özelliği şüphesiz ki halk destanı tarzında yazılmış olmasıdır. Romanın ana temasına baktığımız zaman bir ailenin kuşaklar boyunca yaşadıklarını dile getirmektedir diyebiliriz. Usta yazarın kaleminden dökülen bu kitabı mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.
Not: En yeni roman serimiz sizlerle… Dilediğiniz kitabın pdf indir, e kitap indir ve e pub indir linklerine www.ekitapindirsek.com sitemiz üzeriden ulaşabilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz.

Pdf Tanıtımı

Türk edebiyatının usta hikâyecilerinden Mustafa Kutlu’nun yeni kitabı  Tarla Kuşunun Sesi, okurlarıyla buluşuyor… Kutlu,  “halk  destanı”  tarzında  kurduğu  hikâyede,  bir  ailenin  kuşaklar  boyu  yaşadıklarını anlatıyor. Kalabalık bir ailenin hayatını merkeze alan Kutlu, diğer hikâyelerinde de olduğu gibi hikâyeyi günlük hayatın unsurlarıyla zenginleştiriyor. İnsana, aileye, topluma “gerçekçi” ve “merhametli” bir gözle bakan anlatıcı, hikâyeye tarihi bir arka plan da çiziyor. “Böyledir. Her şeyin aynı şekilde sürüp gideceğini sanırız. Kâinata ve hayata akıl erdirmeye çalışmak boş. Akıl dediğin bir yere kadar. Nasıl gayba inanıyoruz, olup bitenler için şöyledir böyledir demenin bir mânası yok. Teslim olmalı. (…)İşte su üzerine bir yazı yazdık, geldik gidiyoruz. Şu gölgede bir miktar dinlendik. Hepsi bu. İdare edin. Hoşça kalın.”