Firuzan Gürbüz tarafından çevrilen muhteşem bir roman… Katharina Hagena Elma Çekirdeği Pdf İndir seçeneklerimizle bu eseri kütüphanelerinize kazandırabilirsiniz. Bu roman geçmişte olanları size yeniden hatırlatacak. Unutmayın ki onları ne kadar unutmaya çalışsanız da geçmişteki anılarınız bir zaman, bir şekilde kendisini bizlere hatırlatacaktır. Roman sade bir anlatım tarzına sahiptir. Son dönemlerde büyük bir popülerlik yakalamıştır. Katharina Hagena Elma Çekirdeği E-Kitap İndir ve EPub İndir seçeneklerimiz sizlerle….
Not: Uzun süredir beklenen romanlar arasında yer alan bu eser eminiz ki sizleri de büyüleyecek. Pdf İndir, E-Kitap İndir ve EPub İndir ve Oku seçeneklerimizle incelediğiniz bu kitabı online kütüphanelerinize kazandırabileceğinizi lütfen unutmayınız.

Kitap Tanıtımı

“Unutulmaya terk edilse de geçmiş kendini her zaman hatırlatır…”Büyükanne Bertha ölünce evi, torunu Iris’e kalır. Iris çocukken kuzeni ve bir arkadaşıyla yaz tatillerini birlikte geçirdiği evde yıllar sonra yalnız kalmıştır.Sadece bir hafta geçireceği evde odaları, oyun oynadığı ve bir gecede beyaza dönen kırmızı Frenk üzümlerinin yetiştiği bahçeyi, konserve gözyaşlarının pişirildiği mutfağı gezer. Odadan odaya geçtikçe hafızasının odalarının kapılarını da aralar ve hem unuttukları hem de hatırladıkları arasında bir yolculuğa çıkar.Büyükannenin evinde geçirilen yaz tatillerinin anıları ve teyze- lerin gizem dolu hikâyeleriyle sihirli ve büyüleyici bir roman… Katharina Hagena, üç kuşak kadının kaderlerini harmanlayarak bir ailenin hikâyesini anlatıyor…“Yaz, elma ve Frenk üzümü kokan bir hikâye. Hem acı hem de tatlı… Hatırlamak ve unutmak üzerine yüreklere dokunan bir roman…”-Martina Walser“Kesinlikle okunmalı. Gelgitlerle dolu, muhteşem bir roman…”-Christine Westermann“Elma Çekirdeği tam anlamıyla bir haz…” -Martin Walser“İşte gerçek bir başyapıt.” -Jean-Louis Ezine, Le Nouvel Obs“Katharina Hagena anılara hayat vermeyi son derece iyi biliyor.” -Elvire Emptaz, Elle