John Steinbeck İnci Pdf İndir ve E-kitap İndir linklerimizi kullanarak bu eseri kendi kütüphanelerinize kazandırmalısınız. Eserin ana teması Meksika’nın halk olaylarıyla alakalıdır. Bir zamanlar çok zengin olan koyda, yaşananlar hepimizi derinden etkileyecektir. Eserin ana kahramanı Kino’dur. Onun maceralarına tanıklık etmek, onun yaşadıklarından ders çıkarmak sizler için eşsiz bir fırsat olacaktır. Bu eseri mutlaka hayatınıza kazandırmanız gerektiğini düşünüyoruz. John Steinbeck İnci EPub İndir linklerimiz sizlerle. İyi okumalar.
Not: Uzun süredir beklenen romanlar arasında yer alan bu eser eminiz ki sizleri de büyüleyecek. Pdf İndir, E-Kitap İndir ve EPub İndir ve Oku seçeneklerimizle incelediğiniz bu kitabı online kütüphanelerinize kazandırabileceğinizi lütfen unutmayınız.

Kitap Tanıtımı

Bir Meksika halk hikâyesinden esinlenmiş İnci, bir zamanlar İspanya Kralı’na büyük zenginlikler getiren bir koyda yaşayan fakir bir inci avcısının, Kino’nun ve ailesinin hikâyesini anlatır. Kino’nun çocuğunu kurtarmak umuduyla daldığı denizden çıkardığı eşi benzeri görülmemiş inci, yalnızca umut değil yıkım da getirecektir. İncinin özü insanların özüne; Kino’nun kulaklarında çınlayan ve kasabaya yayılan İncinin Türküsü, ailenin, kötülüğün, umudun ve düşmanlığın türküsüne karışacaktır.Steinbeck, Kino’nun derinliklerden söküp çıkardığı inci ile içinde yaşadığımız dünyaya ve insanın dramına ışık tutuyor.