Son zamanların adından sıkça söz ettiren romanlarından olan Hermann Hesse Siddhartha eserini pdf indir seçeneklerimiz ile kütüphanelerinize kazandırabilirsiniz. Eserin en önemli yönü sizlerin de bildiği gibi çok Avrupai bir roman olmasıdır. Onun ilk dikkat çeken yönlerinden birisi de çok bireysel olmasıdır. Fakat bireysel tema kitabın ilerleyen sayfalarında toplumsal bir yöne dönmektedir. Kitap Kamuran Şipal tarafından dilimize çevrilmiştir. Eserin sayfa sayısı 142’dir. Dilerseniz Hermann Hesse Siddhartha eserini e kitap ve e pub olarakta indirebilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz.
Not: Okumak istediğiniz kitapların pdf indir, e kitap indir ve e pub indir linklerini sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Bu roman eminiz ki sizlerin de çok hoşuna gidecek. Severek okuyacağınız diğer romanlar için sitemizi takip ediniz.

PDF Tanıtımı

‘İçinde anlatılan ortama karşın, çok Avrupai bir kitaptır Siddhartha. Bildirisi birey’le başlar; bireye Asya’daki öğretiye göre daha çok önem verilmiştir. Siddhartha, benim, Hint düşüncesinden kurtulup özgürleşmemin dışavurumudur. tüm dogmalardan kurtulmak için tuttuğum yol Siddhartha’ya götürdü beni; yaşadığım sürece de bu yolda ilerleyeceğim doğaldır… Tüm dinlerde, insanların benimsediği tüm inanış biçimlerinde ortak olan yanı, tüm ulusal ayrımları aşan, tüm ırkların, tüm bireylerin benimseyebileceği şeyi yakalamaya çalıştım bu kitapta.’HERMANN HESSE’Genel olarak herkesçe kabul edilen Buddha imgesini aşan bir Buddha yaratmak, daha önce eşine rastlanmamış büyük bir başarıdır. Benim gözümde Siddhartha, Kutsal Kitap’tan kat kat üstün bir ilaçtır.’HENRY MILLER