Dünya edebiyatının en önemli yapıtlarından biri olan Gabriel Garcia Marquez Benim Hüzünlü Orospularım kitabı pdf ve e kitap indir seçenekleriyle kitapseverlerle yenide buluşturulmuştur. Romanın ana hikayesine bakıldığında yaşlı bir gazetecinin hayatı boyunca hissettiklerine yönelme olduğunu görmek mümkün olacaktır. O hiç bir kadına para ödeyerek sevişmemiş, fakat yalnızlık söz konusu olduğunda bayağı ilişkileri tercih etmiştir. Eminiz ki çok etkileneceğiniz bir roman olacak. Keyifli okumalar dileriz.
Not: www.ekitapindirsek.com sitesinde yer alan bu kitabın pdf indir, ekitap indir ve epub indir seçeneklerini dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Telife tabi olan yapıtları bizlere bildirmeyi unutmayınız. Bildirimden sonra 3 iş günü içerisinde telife tabi olan eserler sitemizden kaldırılacaktır. İyi okumalar dileriz.

Pdf Tanıtımı

Benim Hüzünlü Orospularım’ın başkişisi, yaşamı boyunca hiçbir kadınla parasını ödemeden sevişmemiş yaşlı bir gazeteci. Yalnızlığının çaresini günlük, sıradan ilişkilerde aramış bu çirkin ve çekingen ihtiyar, 90. yaş gününde kendine hiç alışılmamış bir armağan vermeye kalkışıyor. Eskiden tanıdığı bir genelev patroniçesini arayıp el değmemiş bir genç kızla birlikte olmak istediğini söylüyor. Patroniçe, onun bu isteğini yerine getirecek, ama yaşlı adam her ziyaretinde “uyuyan güzel” Delgadina’yı seyretmekle yetinmek zorunda kalacak, yaşamının güzünde kendisine böylesi bir oyun oynayan yazgısına boyun eğecek; ne ki bu çok özel ilişkiden o güne değin hiç tatmadığı bir aşk doğacaktır.García Márquez, yaşlılığın hüznünü olağandışı bir aşkın coşkusuna dönüştürüyor. Belki de ölümü güzelleştirmek için… Ustanın elinden yaşlılığa, cinselliğe, aşka ve ölüme bir güzelleme…