Yayım tarihinden itibaren büyük bir kitlenin sahip olduğu Ernest Hemingway Yaşlı Adam ve Deniz kitabını pdf indir linkleriyle temin etmek istediğinizin farkındayız. Kitabın çevirisini başarılı çevirmen Orhan Azizoğlu yapmıştır. Öyle ki yazarın dili ile birebir özdeşlenen eseri okurken, yaşananlara bizzat tanıklık ediyormuş gibi hissetmeniz olasıdır. Romanın ana teması ise yenilgidir. Yenilgiden doğan gücü hissetmek sizlere de çok iyi gelecektir. Keyifli okumalar dileriz. Ernest Hemingway Yaşlı Adam ve Deniz e-kitap indir seçeneğimizi dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Kitap Tanıtımı

Yaşlı bir Kübalı balıkçının açık denizde Gulf Stream’e kapılmış olarak dev bir kılıçbalığıyla olan can yakıcı mücadelesi son derece sade ve kuvvetli kelimelerle anlatılıyor. Bu hikâyesiyle Hemingway, yenilgiye karşı cesaret, kayba karşı şahsi başarı temasını kendine has modern üslubuyla yeni baştan heykelleştirmiştir.
Not: Okumak istediğiniz kitapların pdf indir, e kitap indir ve e pub indir linklerini sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Bu roman eminiz ki sizlerin de çok hoşuna gidecek. Severek okuyacağınız diğer romanlar için sitemizi takip ediniz.