İntikam dolu temasıyla dikkat çeken Çağlayan Yılmaz Börü yapıtını pdf indir ve e kitap indir seçenekleriyle online kütüphanelerinize kazandırabilirsiniz. İddia ediyoruz ki bu kitap bu zamana kadar okuduğunuz en iyi eserlerden biri olacak. Her şeyden önce onun gerilim dolu konusundan çok ama çok etkileneceksiniz. O halde çağlayan ırmakların coşkulu sesine bir kulak verin deriz. Eminiz ki bu sizler için çok derin bir his olacak… Çağlayan Yılmaz Börü epub indir ve oku linkiyle sizlerle…
Not: Farklı kategorilerdeki kitaplarımızı da inceleyebilirsiniz. www.ekitapindirsek.com olarak pdf indir, e kitap indir ve e pub indir fırsatlarını sizlere sunmaktan mutluyuz. Herhangi bir sorun ile karşı karşıya gelirseniz bizleri bilgilendirmeyi lütfen unutmayınız.

Pdf Kitap Tanıtımı

Bir intikama kaç taht sığabilir?Acılı parmaklarla yapılmış kaç gösterişli taç, burçlarından kan taşan sarayların pürüzsüz merdivenlerinden yuvarlanabilir?Hayat Ağacının köklerinde filizlenen kötülük, acunun direğindeki çatlağı zorluyor. Sürek avı gibi insan avlayan canavarlaşmış kralların tahtları sallanıyor!Kanının sesini dinleyen ve küllere gömülmüş iki hanedanlık, öç ateşiyle yanıp tutuşanları ordularında birleştiriyor.Büyük mabedin (Göbeklitepe) ve Agarta’nın üstatları, hep bir ağızdan şu soruyu sordular; “O gün geldi mi? Gökyüzünün üç yılanın üzerine kan rengi uyanacağı zaman. Bakir kar örtüsünün taze kanla ısınıp ırmaklara karışacağı an. Rüzgârın şahit olacağı ateşten bir gazabın altından kumları darmadağın edip, taştan tanrılarına sarılan zavallıların yalvaracağı, öç ateşinin yakıldığı o gün geldi mi?Beklenen cevap Börü Han’ın dudaklarından döküldü;“Canavarlaşmış kralların yönettiği topraklarda öç, sadece katliamla alınabilir!”Acun artık kurt ve aslanın pençeleri arasında…Kandan ırmakların coşkulu sesine kulak verin!