Kısa zamanda büyük bir ün yakalayan Anna Todd After 4 Mutluluk kitabı pdf indir ve e kitap indir linklerimizle siz değerli ziyaretçilerimizle… Bu romanı okurken kendinizi çok farklı ve de özel hissedeceksiniz. Çünkü duygusal bağlamda bir özgürlük sizi esir edecek. Bu durumdan son derece büyük bir haz duyacaksınız. Kitap tür olarak duygusaldır. Bu nedenle romantik tarzda yazılmış kitap okumayı seviyorsanız sizler için harika bir seçenek olacaktır. Anna Todd After 4 Mutluluk kitabını e kitap ve epub şeklinde de indirebilirsiniz.
Not: Sitemizde bulunan kitaplar internet üzerinden toplanmıştır. Bu nedenle pdf indir, ekitap indir, epub indir ve oku seçeneklerimizin kaldırılmasını istiyorsanız bizlerle iletişime geçmeyi unutmayınız.

PDF Tanıtımı

TESSA İLE HARDIN TÜM ZORLUKLARIN ÜSTESİNDEN GELMİŞKEN AŞK MASALLARI KÖTÜ SONLA MI BİTECEK? Hayat Tessa ile Hardin için güçlüklerle doluydu ancak karşılaştıkları her zorluk tutkulu aşklarını daha da güçlendirdi. Ne var ki geçmişin sırları açığa çıktığında Hardin aşılmaz duvarlarının ardına sığınır, Tessa’nın hayatında ise bambaşka bir trajedi baş gösterir. Artık Hardin’le tanıştığı zamanki o sevimli, sempatik ve iyi kız değildir; tıpkı âşık olduğu Hardin’in artık zalim ve kaprisli olmadığı gibi. Tessa, Hardin’in biriken öfkesinin farkındadır ve duygu patlaması yaşadığında onu sakinleştirebilecek tek kişinin kendisi olduğunu bilir. Hardin’in ona ihtiyacı vardır.Fakat geçmişin sırları gün ışığına çıktıkça Hardin’in karamsarlığı da büyür ve hayatındaki herkesle birlikte Tessa’yı da kendinden uzaklaştırır. Tessa bu kez kendini feda etmeden onu kurtaramayacağının farkında olsa da hemen pes etmez. Peki, Tessa kimin için savaşmaktadır? Hardin için mi yoksa kendisi için mi? 1 MİLYARDAN FAZLA OKURA ULAŞTI11 MİLYON BEĞENİ ALDI6 MİLYON YORUM YAPILDI Onu seviyordum; Tanrı biliyordu ya bu adamı seviyordum. Onca ayrılığın, onca kargaşanın içinden ruhuma süzülmüş ve oraya hiç unutamayacağım şekilde izini bırakmıştı. İstesem de unutamazdım; zaten becerememiştim. Hayatıma devam edebilmek için günlerce uğraşmış, zihnimi ondan uzak tutmak uğruna kendimi meşgul etmeye çalışmıştım.Elbette işe yaramamış ve onu hiçbir zaman aklımdan çıkaramamıştım. Artık işleri kendimizce yoluna koymayı kabul ettiğim için sonunda her şeyin düzeleceğini hissediyordum. Bir zamanlar hayal ettiğim gibi bir çift olabilirdik. “Seni her zaman seveceğimi bilmen gerekirdi. Sen beni… ben yapıyorsun, Tessa ve bunu asla unutmayacağım,” demişti.