Çocuk kitapları serisinin en çok okunanlarından olan Andrew Clements Bunun Adı Findel eserini pdf indir ve ekitap indir linklerimizle kütüphanelerinize kazandırabilirsiniz. Romanın ana kahramanı Nick’dir. Kendisi ders kaynatmak konusunda en usta öğrenciler arasında yer almaktadır. Fakat yeni dil bilgisi öğretmeniyle karşılaşınca işler tamamen değişecektir. Andrew Clements Bunun Adı Fidel eserini e pub olarakta indirerek okuyabilirsiniz. Umarız bu yapıtı sizler de çok seversiniz. İyi okumalar dileriz.
Not: Okumak istediğiniz ancak bulamadığınız eserlerin pdf indir, e kitap indir ve e pub indir linkleri için bizlerle iletişim kurmayı unutmayınız. Keyifli okumalar dileriz.

Kitap Yazısı

Beşinci sınıfın en acar çocuklarından Nick, olmadık sorularla ders kaynatmada ustadır. Ancak, çetin ceviz dilbilgisi öğretmeni onun oyununa gelmez ve sözcüklerin nereden kaynaklandığı üzerine bir rapor hazırlamasını ister. Öğrendiklerinden çok etkilenen Nick bunları sınamak için parlak bir fikir bulur: Kalem yerine findel demeye başlar. Hiçbir anlamı olmayan sözcük önce okulda, sonra kasabada hızla yayılır, televizyonlara konu olur. Nick’in masum oyunu hiç ummadığı sonuçlara yol açacaktır.