Okudukça içinizin acıyacağı Alexandra Cavelius Leyla eserini pdf indir ve e kitap indir linklerimizi kullanarak yapıtı kendi oluşturduğunuz online kütüphanelerinize kazandırabilirsiniz. Romanın ana teması eminiz ki okurlar tarafından büyük bir merak konusu olmuştur. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirelim. Eser Bosnalı bir kızın yaşam hikayesini gözler önüne sermektedir. Okurken kendinizi bir hayli duygusal hissedeceksiniz. Eminiz ki çok seveceğiniz bir kitap olacak.
Not: Sitemizde bulunan kitaplar internet üzerinden toplanmıştır. Bu nedenle pdf indir, ekitap indir, epub indir ve oku seçeneklerimizin kaldırılmasını istiyorsanız bizlerle iletişime geçmeyi unutmayınız.

Kitap Tanıtımı

BOSNALI BİR KIZIN YÜREĞİNİZİ BURKACAK VE TÜYLERİNİZİ ÜRPERTECEK GERÇEK HAYAT ÖYKÜSÜBosnalı Leyla büyük bir kâbusu atlatmıştı: Bosna’daki toplama kampında geçirdiği iki yılı. Binlerce kadının travma geçirmesine neden olan savaşın karanlık ve baskıcı yüzünü anlatan bir kadın… Onun isyankâr öyküsü ve acıyla dolu dokunaklı kaderi…“Bu kitabın kapağını açmadan önce, cehenneme açılan bir kapının eşiğinde olduğunuzu bilmelisiniz. İnsan denilen yaratığın bütün kötülüklerini sergiye çıkarttığı bir coğrafyaya, Balkanlara adım atacaksınız… Kadınların beden ve ruhlarının nasıl lime lime edildiğini okurken “insan uygarlığı” denilen barbarlıktan kaçıp, en vahşi hayvanların şefkatli uygarlığına sığınmak isteyeceksiniz.”-Sydsvenska Dagbladet.Bu kadar acı ve yürek burkucu bir kitap okumadım. Ağlayarak elimden bıraktığım kitaba her seferinde geri döndüm. Korkunç bir öyküydü. Bir zamanlar basın organlarında Yugoslavya’nın adıyla birlikte duyduğum ‘etnik temizlik’, ‘toplama kampı’, ‘toplu tecavüz’ gibi sözcüklerin ne anlattığını bu kitapla anladım.-Allt om BöckerBalkanlarda neler olup bittiğini anlatan sarsıcı bir kitap. Leyla kendisinin ve başka kadınların yaşadıkları cehennemi haykırıyor… Bu kitabı sonuna kadar okuyup bitirmeden duramıyorsunuz.-Svenska DagbladetEğer yetkim olsa her okula insanlık dersi diye bir ders koyar ve bu kitabı herkesin okumasını zorunlu kılardım.-Dagens Nyheter