Uzun süredir dillerden düşmek bilmeyen Alaaddin Yenikomşu İblise Adanan Bakire kitabını pdf indir ve e kitap indir linklerimizle kütüphanelerinize kazandırabilirsiniz. Bu roman akıcı dili ile eminiz ki sizlerin de ilgisini çekecektir. İçimizde bazı duygular vardır, onları insanlara aktarmak gerçekten güç olabilir. Sırf bu yüzden içimizde harp ederiz. Unutmayın ki bir gün sizler de gözyaşlarına boğulacaksınız. Ancak bilin ki güç her daim içinizdedir. Alaaddin Yenikomşu İblise Adanan Bakire yapıtını epub seçeneklerimizle temin etmeyi unutmayınız.
Not: Farklı kategorilerdeki kitaplarımızı da inceleyebilirsiniz. www.ekitapindirsek.com olarak pdf indir, e kitap indir ve e pub indir fırsatlarını sizlere sunmaktan mutluyuz. Herhangi bir sorun ile karşı karşıya gelirseniz bizleri bilgilendirmeyi lütfen unutmayınız.

Pdf Açıklaması

Bir gün ağlayacaksın…Ağlarken öyle hissedeceksin ki kendiniGönlünün bütün pınarları kuruyacak!Bütün organların sitem edecek varlığınaBedeninde sızı sızı hissedileceğimVolkanlar patlayacak içinde.Ruhun, duygularınla harp edecekSebep olduğum bu harbin gürültüsüBir hıçkırık olup titretecek bütün bedeniniVücudunun depreminde daha neler neler olacakYüreğindeki çarpık evler virane olacak.Ama benim sarayım hep ayakta kalacak.Beyninde çınlayan bir senfoni oluşacak.Ama istediğin şarkılar çalmayacak293Ürkütücü ve biçimsiz sesler kaplayacak beynini.Uzaklardan sesim duyulacakDuydukça sesimi çığlıklar atacaksın.Beyninden atmak için o sesleriBaşından ayırmak isteyeceksin saçlarınıÇektikçe çekeceksin ama kopmayacaklarHayalim gözün önüne gelecek, gözünü kapatacaksınGitmeyecek bir türlü hayalim.